Proton Drive Fotoğraf Yedekleme Özelliği iOS için Sunuldu

Proton Drive fotoğraf yedekleme özelliği ilk olarak Android akıllı telefonlara gelmesinin ardından şimdi de iOS platformuna gelmiş durumda. Şirket, fotoğraflarınızı yeni bir çevrimiçi depolama alanına otomatik olarak yüklemenin başka bir yolunu sunmuyor. Proton ayrıca bunların başka hiç kimsenin göremeyeceği veya erişemeyeceği şekilde uçtan uca güvenli şifrelemeyle güvenli bir şekilde saklanacağının sözünü veriyor.

Proton iOS ve fotoğraf kitaplığınızla kusursuz entegrasyon vadediyor. Bu özellik, fotoğraf ve video koleksiyonunuzu otomatik olarak yükleyip senkronize edebilecek ve web ile mobil cihazlarda eşzamanlı erişim sağlayacak. Ek olarak, uygulamanın çevrimdışı kullanılabilir modu da olacak. Böylece, şifrelenmiş güvenlik durumunu korurken internet erişiminiz olmadan belirli fotoğraf ve videolara erişiminizi sürdürebileceksiniz.

Proton, fotoğraf yedekleme için 5 GB’a kadar ücretsiz depolama alanı veriyor. 200 GB depolama alanı ise ayda 4 dolara sunuluyor. Son olarak, Proton Unlimited planı ayda 10 dolar karşılığında 500 GB depolama alanı, Proton Mail ve Proton VPN gibi diğer Proton hizmetlerine erişim sunuyor.

iOS için Proton Drive uygulamasını App Store üzerinden hemen indirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x